Služby

Naše prodejna neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří si v naší nabídce vyberou vždy přesně to, co hledají. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Věříme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


Zboží na objednávku

Nenašli jste u nás přesně to pravé? Rádi Vám požadované zboží objednáme. Vyhlédli jste si nějaký produkt v katalogu či na internetu a nenašli jej u nás? Po domluvě s personálem lze požadovaný kus objednat a během několika dní bude k vyzvednutí na naší prodejně. Tuto službu jistě oceníte, pokud sháníte atypickou obuv.

Doplňkový prodej

Kromě širokého sortimentu obuvi nabízíme také doplňkové zboží. V neposlední řadě nabízíme vložky do obuvi, impregnační přípravky, čistící pěny, čepice a jiné. Vstřícným přístupem k zákazníkům a především širokou nabídkou kvalitní dětské obuvi jsme si získali a i nadále získáváme širokou klientelu. Dětská obuv od nás vyhovuje nejpřísnějším zdravotním nárokům.